רוצים לקבל הצעה משתלמת?

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם

  אודות

  מי אנחנו:    

  חברת קבוצת ש.א עניאל בע"מ מתמחה במתן שירותי תחבורה ורכב תוך הנגשת פתרונות טכנולוגיים ללקוח, ופועלה מתמקד במתן שירותים למגזרים הציבוריים והעסקיים בכלל אזורי הארץ.

  קבוצת ש.א עניאל, החלה את דרכה בשנת 2014 בשם מרכבות שלמה ובהמשך התאגדה לקבוצת ש.א עניאל בשנת 2018. ברשות החברה רישיון מטעם משרד התחבורה להפעלת משרד להסעות.

  כיום החברה מפעילה מעל ל-50 כלי רכב, ומספקת שירותים למספר רב של לקוחות בהם: עיריות, מוסדות, בתי ספר, אגודות ספורט, מעונות יום לקשישים, צהרונים קהילתיים, מפעלים, חברות כוח-אדם, ולקוחות פרטיים.

  מבחר השירותים אותם מספקת החברה ללקוחותיה:

  שירותי הסעות למפעלים: תחת החברה נמנים מפעלים רבים המשתמשים בשירותי החברה לצורך שינוע העובדים מהבית אל המפעל, ומהמפעל אל הבית, תוך מתן דגש על חשיבות הדיוק בזמנים.

   

  הסעות לבני הגיל השלישי: החברה מספקת שירותיה למספר רב של מוסדות לבני הגיל השלישי, ביניהם מעונות יום, בתי אבות , מרכזי דיור מוגן ועוד, ושמה לה למטרה לתת בחזרה למען ההורים שלנו.

  שירות הסעות לקבוצות ספורט: בין לקוחות החברה אגודות וקבוצות ספורט רבות המשתמשות בשירותי החברה להסעת שחקניהם לפעילויות הספורט השונות.

  הסעות למוסדות החינוך: החברה מספקת שירותי הסעות למספר רב של רשויות, ומספקת שירותיה לתלמידי החינוך הרגיל והמיוחד, עובדי הרשויות ואגפי הרווחה.

   

  תומכים בדרך שלכם

  מתאימים לכיס שלכם

  נוהגים איתכם שנים

  אנחנו במספרים

  25

  שנות ניסיון בענף

  46

  ערים בהן אנו פועלים

  55

  מספר הרכבים בחברה

  1500

  נוסעים מרוצים ביום

  המליצו עלינו

  סיגלית - מרכז יום

  מנהלת מרכז יום

  אנחנו, נעזרים מזה שנתיים בקבוצת עניאל  לצורך הסעת הקשישים בבוקר ובצהרים, מביתם למרכז היום ובחזרה. ברצוני להביע את שביעות רצוני מאיכות השירות, מהאמינות, מהגמישות ומהיחס המקצועי והאנושי.

  גלית - ח' כח אדם

  מנהלת אזור

  קבוצת עניאל עומדת בכל הדרישות,נעינת לכל קריאה ובקשה,מספקת לנו שירותי הסעות מסודרים ועקביים לאורך זמן עם רכבים אמינים ונהגים ראויים, סדרנים יעילים שתמיד נותנים מענה מהיר, ומספקים לנו פתרונות להסעות מיוחדות ככל שנדרש.

  ליזט - בית חינוך

  מנהלנית בית חינוך

  אנו שמחים להמליץ על חברתכם במתן שירותי הסעות.

  חברת עניאל  מספקת לנו הסעות לתלמידי החינוך המיוחד בבית הספר מזה שנתיים, ומבצעת זאת על הצד הטוב ביותר, תוך מתן שירות אדיב דיוק בזמנים ומענה מהיר לכל בעיה.

  גלב - החברה לצהרונים

  בעלים

  שלום רב, ברצוני להודות לקבוצת  עניאל על השירות הנהדר שהם מספקים לנו, לעונג לנו לתת המלצה חמה ביותר לקבוצת עניאל, לאחר מספר שנים של עבודה משותפת על שירות מהיר, איכותי, מקצועי, סבלני, אדיב ומסור!

  שירותי הסעות

  מרבית בני האדם אינם נהנים במיוחד מנסיעות ארוכות ומייגעות מדי, בפרט כאשר מדובר על נהיגה ברכב הפרטי שלהם. עם מידת הפקקים שיש כיום במדינת ישראל, מצב זה נהיה קשה יותר ויותר מדי יום שעובר. ולכן זה רק טבעי שהמון אנשים שמארגנים אירוע כזה או אחר מחליטים לארגן השכרת חברה שנותנת שירותי הסעות לאורחים שלהם, ולפעמים האורחים אף יוזמים מבצע שכזה בעצמם, כאשר האופציה הטובה ביותר לכמות כה רבה של מוזמנים היא אוטובוס.

  חברת הסעות במרכז – קבוצת ש.א. עניאל בע"מ

  אומנם עולם כמנהגו נוהג, אבל שינויים כשינויים מתרחשים מדי תקופה. כל דור והמאפיין שלו. כל דור אומר על הדור החדש שהוא הנורא מכל. נוראי בבחירות, בהחלטות, בהשקפות, ברצונות, בשאיפות, במניעים, באסטרטגיות, בלויאליות, בציונות, ומה לא. ובכן, למה כל ההקדמה הזאת? אתם בוודאי מרימים כעת את הגבה ושואלים את עצמכם. אז הדבר נובע מכך שבמבט חטוף כלפי תנאי מקומות העבודה במציאות העכשווית מובחנים באמצעות שינוי ניכר שהתרחש בפרט בתחום של דפוסי שעות העבודה. במידה והיינו בוחנים את התקופה שלפני כארבעה עשורים, בני האדם נטו לעבוד עד השעה חמש אחרי הצהריים, מקסימום. ושבו למעון משכנם בשלום.

  שירותי הסעות באוטובוסים

  הסעות במרכז – האומנם?

  הבחירה בשירות כזה או אחר נובעת מצרכים. ככל שיותר צריכים מוצר או לחלופין שירות מסוים, כך ערכו עולה, והביקוש לו גובר. היינו הך כאשר עסקינן אודות כך כי המון בני אדם צורכים שירותי הסעות באוטובוסים. וממש לא משנה מה מביא אותם לידי כך. כאשר שוכרים, לדוגמה אוטובוס, מכוונים גבוה מראש לכמות נוסעים לא מבוטלת. אפשר לראות זאת הרבה בקרב מפעלים, שצריכים להקפיד על סוג של סגרת עבודה קבועה, בהיבט של זמנים, על מנת שצוות העובדים יסתנכרן זה עם זה בעת המתאימה. בשל חשיבות העניין, זה ממש חשוב שתבחרו את חברת ההסעות המתאימה ביותר. כגון – קבוצת ש.א. עניאל בע"מ.

  חברת הסעות במרכז

  בשנים האחרונות אנו עדים לטרנד הולך וגובר של חברות, ארגונים ובתי עסקים שנוטים לקיים ימי כיף, ימי גיבוש, סדנאות, כנסים, תערוכות או לחלופין סתם טיולים. אנו כמובן לא מדברים על הקטנים שמבניהם, כי אם על כאלו שמכילים לפחות כשלושים עובדים. כמובן שכל זה כרוך בהספקת אמצעי תחבורה לעובדים מסודר, אשר מתממש על ידי חברת הסעות במרכז. חברה שכזאת אמונה לשריין מכונית גדולה במיוחד, אשר תתאים לכמות עובדי המקום, בין אם זה אוטובוס, ובין אם זה מיניבוס. כאשר המטרה להביא בשלום את ככל העובדים למקום האירוע, ובחזרה לביתם או לנקודת איסוף אחרת שנקבעה מראש.

  חברת הסעות במרכז – נוחות ויעילות

  בטרם השכרת שירותי הסעות יש לבצע סקר שוק והשוואת מחירים

  רוב בחירות בני האדם מונעות מאלמנט העלות. המצב הכלכלי בשנה האחרונה רק הולך ומחמיר, בפרט בשל התפרצות נגיף הקורונה, ויותר ויותר בני אדם מחליטים לפי מסגרת התקציב שלהם. הדבר זהה כאשר מדובר אודות השלב ממש לפני השכרת שירותי הסעות. על מנת שתוכלו לעמוד בה, עליכם לבצע סקר שוק והשוואת מחירים מלכתחילה. במסגרת הסקר שוק תקבלו אינפורמציה על שירותי החברות השונות להסעות.

  חברת הסעות מקצועית

  עובדים כל היום, המחיר – השכרת שירותים

  ציינו בתחילת המאמר את השינויים שעוברים מדור אל דור ומשתנים כליל, אבל מעבר לכך יש אף שינויים באופי העסקה של עובדים במשך יממה שלמה, בחגים או בסופי שבוע. עסק שמעסיק עובדים עד שעות שבהן אין שירותי תחבורה ציבורית, מחויב לנהוג לעובדים שלו להסעה חלופית. ולכן אנו גאים להציג בפניכם את קבוצת ש.א. עניאל בע"מ. שמכיוון שמקום העבודה אינו מסוגל להחזיק באמתחתו כה הרבה רכבים, וכה גדולים, חברה שכזאת מספקת את כל השירותים. כמו שנאמר WIN WIN. באה השעה ליצירת קשר, לפחות לשם דליית אינפורמציה, לפי המספר – 03-558-8555.

  הסעות לאירועים

  באירועים נהוג ליהנות מן שתייה לשיכר, וכאמור "לא שותים כאשר נוהגים", ולכן עדיף לשכור אוטובוס לאירוע. שיקול זה נלקח אף כאשר אירוע נחגג באזור הצפון, ואילו המוזמנים מאזור המרכז. לשם הבהרה, נביט לרגע על חברת קבוצת ש.א. עניאל בע"מ. היא מספקת שירותים אלו לאורחי אירועים שלא משנה למה אין בידם אפשרות להגיע לאירוע, מבחינת ניידות. דבר זה מקל כאשר המוזמנים רק שבו מיום עבודתם, ונוסעים ישר לאירוע. מה שמבטיח את שלומם, פן ינהגו עייפים ויהיו קורבנות לתאונת דרכים.

  חברת הסעות

  כעת קיימים המוני בני אדם שממשיכים לעבוד עד שעות הערב המאוחרות, כדרך של שגרה. בשל כך כי כולם פחות או יותר כיום מסיימים את יום עבודתם באותה השעה, אנו ניצבים בפני עידן שבו עורקי תחבורה וכבישים רבים פשוט נחסמים, והפקקים פשוט מחרידים. ובתרגום חופשי, מי שיוצא ממשרדו בשעות שש שבע, מגיע לדירתו בשעות הערב המאוד מאוחרות. ברור כי הדבר גרם אף לקטל בכבישים, מפאת עייפות מרובה וחוסר ריכוז. אבל לכל בעיה יש פתרון, השכרת שירותי חברת הסעות במרכז. ולא נסיים את הפתיח בלי המלצה – הכירו את חברת קבוצת ש.א. עניאל בע"מ. היא נהנית להשכיר את שירותי הרכבים הגדולים במיוחד שלה בכל אזור המרכז, לאלו שהתעייפו במיוחד.

  הקמת אתר אינטרנט הקמת אתר אינטרנט