רוצים לקבל הצעה משתלמת?

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם

  בחירת חברת הסעות לחתונה

  סוף סוף זה הגיע, היום המיוחל היום לו התכוננתם חיים שלמים, יום בו את ואתה באים בברית הנישואין. הכל נבחר בדיוק מושלם , האולם השמלה ואפילו העיצוב של השולחנות, עכשיו כל מה שנותר זה רק לבחור חברת הסעות לחתונה .

  לפני שנרוץ לגוגל ונחפש חברת הסעות חשוב לוודא כמה כללים לפני:

  1. מהו סוג הרכב הנדרש

  אנחנו ממליצים למנות חבר או בן משפחה אחראי שיהיה אמון על רשימת האורחים המגיעים בהסעה ועל מנת שנהיה מדויקים בכמות הנוסעים , בכדי שלא נצטרך להזמין רכב גדול יותר מהנדרש וכך סתם נבזבז כסף מיותר שבו נודה באמת אנחנו לא רוצים לבזבז.

  1. דיוק בשעות ההגעה והעזיבה

  אם אתם יודעים שאתם והחברה שלכם בליינים רציניים שאוהבים לבלות עד השעות הקטנות של הלילה והאורחים שלכם הם חברה צעירים שבאים בהסעה אז מומלץ להזמין מראש את ההסעה לשעה מאוחרת שכן כך לא תהיה אי נעימות ולא ייווצרו עלויות מעבר למחיר שנסגר על שעות המתנה נוספות של הנהג.

  1. וודאו כי זו חברה עם צי רכבים

  רכבי הסעות אלו רכבי עבודה וכמו כל דבר מכני בחיינו גם להם יכולות להיווצר תקלות, לצערנו תקלה בהגעת האורחים לחתונה היא דבר שעלול להרוס חתונה ואף להישאר הדבר העיקרי שנזכר ממנה לכן גם אם חלילה מצב שכזה יתגשם אנו צריכים להיות בטוחים שהחברה יכולה לתת מענה מידי בטווח של עד חצי שעה כדי שהאורחים יגיעו לאולם והתקלה כמעט ולא תורגש, בכל זאת עדיף להגיע מוקדם ככל האפשר מאשר לא להגיע בכלל.

  1. חוות דעת

  מכירים את  המשפט הזה  ״אין חכם כבעל ניסיון״ אז ללא ספק אין יותר טוב מלקרוא חוות דעת אוטנטיות אודות השירות של החברה , חברות רבות קיימות בשוק כאשר אנו באים לבחור חברת הסעות לחתונה עלינו לנסות לגבש כמה שיותר חוות דעת על החברה ולהבין מניסיון העבר של אחרים

  לסיכום

  כאשר אנו בוחרים חברת הסעות לחתונה יש לבחון את הפרמטרים שצוינו לעיל על מנת להבטיח חוויה חיובית, במיוחד שמדובר ביום החתונה שלכם, זהו יום מיוחד ואל לנו להתפשר על חברת ההסעות שאנחנו בוחרים, לפעמים כדאי לשלם מעט יותר על מנת להבטיח איכות גבוהה יותר. אל תתפשרו על יום החתונה שלכם.

  אנו ממליצים לכם לבחור בנו לקחת את האורחים שלכם או אתכם ביום המיוחל, חברתנו תעמיד לרשותכם נציג אישי אשר ילווה אתכם ויסייע לכם בכל הקשור להסעות לאירוע המיוחל , לזכותנו עומדים שנים של ניסיון בהסעות לחתונה , ואין דבר אשר ישמח אותנו יותר מלשמח חתן וכלה .

  נשמח להסיע אתכם !

  אם אתם מחפשים מידע לגבי הסעות לנתבג צרו איתנו קשר בהקדם.

  שתפו את הפוסט הזה עם חברים

  רוצים לקבל הצעה משתלמת?

  מלאו את הפרטים ונחזור אליכם
   המליצו עלינו

   סיגלית - מרכז יום

   מנהלת מרכז יום

   אנחנו, נעזרים מזה שנתיים בקבוצת עניאל  לצורך הסעת הקשישים בבוקר ובצהרים, מביתם למרכז היום ובחזרה. ברצוני להביע את שביעות רצוני מאיכות השירות, מהאמינות, מהגמישות ומהיחס המקצועי והאנושי.

   גלית - ח' כח אדם

   מנהלת אזור

   קבוצת עניאל עומדת בכל הדרישות,נעינת לכל קריאה ובקשה,מספקת לנו שירותי הסעות מסודרים ועקביים לאורך זמן עם רכבים אמינים ונהגים ראויים, סדרנים יעילים שתמיד נותנים מענה מהיר, ומספקים לנו פתרונות להסעות מיוחדות ככל שנדרש.

   ליזט - בית חינוך

   מנהלנית בית חינוך

   אנו שמחים להמליץ על חברתכם במתן שירותי הסעות.

   חברת עניאל  מספקת לנו הסעות לתלמידי החינוך המיוחד בבית הספר מזה שנתיים, ומבצעת זאת על הצד הטוב ביותר, תוך מתן שירות אדיב דיוק בזמנים ומענה מהיר לכל בעיה.

   גלב - החברה לצהרונים

   בעלים

   שלום רב, ברצוני להודות לקבוצת  עניאל על השירות הנהדר שהם מספקים לנו, לעונג לנו לתת המלצה חמה ביותר לקבוצת עניאל, לאחר מספר שנים של עבודה משותפת על שירות מהיר, איכותי, מקצועי, סבלני, אדיב ומסור!

   הקמת אתר אינטרנט הקמת אתר אינטרנט