רוצים לקבל הצעה משתלמת?

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם

  הסעות מיניבוס

  הסעות מיניבוס

  הסעות מיניבוס הפכו בשנים האחרונות לאופציה הכי נוחה, טובה וזולה בתחום ההסעות. בין אם מדובר בהסעות למוסדות חינוך, הסעות עובדים למקומות העבודה וחזרה, הסעות לאירועים שונים כמו חתונות עליה לתורה בר ובת מצווה ועוד, או לחלופין גם הסעות לשדה התעופה אם מדובר במשפחה גדולה עם הרבה מזוודות ובחזרה מהשדה. אחד מהיתרונות הבולטים של נסיעה במיניבוס זו כמו המקום, ניתן לשבת בנוח לא בצפיפות, והמיניבוס יכול להכין כמות נכבדה של נוסעים. במידה והחלטתם להשתמש בשירותיה של חברת הסעות עליכם לפנות למומחים בתחום, בעלי ניסיון של שנים. לפרטים בנוגע לשירותי הסעות במיניבוס ניתן לפנות אל קבוצת ש.א עניאל בע"מ המתמחה במתן שירותי תחבורה ורכב תוך הנגשת פתרונות טכנולוגיים ללקוח, ומתמקדת במתן שירותים למגזרים הציבוריים והעסקיים בכלל אזורי הארץ.

  יתרונות הסעות מיניבוס

  להסעות מיניבוס, ולא משנה לאיזו מטרה, יש יתרונות רבים שעדיפים על נסיעה ברכבים פרטיים:

  • הגעה בזמן – ברגע שנוסעים במיניבוס, הנוסעים שיודעים שהם מחויבים להגיע בזמן למיניבוס כי הם חולקים את הנסיעה עם אנשים נוספים.
  • חיסכון – במקום לנסוע במספר רכבים שכל אחד מבעלי הרכבים יצטרך לשלם דלק עבור הנסיעה, התשלום הוא במרוכז עבור נסיעה אחת ורכב אחד.
  • חניה – ברגע שנוסעים במיניבוס אין צורך לבצע שיקולי חניה, היכן חונים, לכמה זמן ומהי העלות של החניה. המיניבוס מוריד את הנוסעים ביעד, וחוזר לאסוף אותם בהתאם לצורך.

  מיניבוסים הסעות

  מיניבוסים הסעות לאירועים הפכו לשם דבר לאחרונה. אנשים מעדיפים לחסוך בהוצאות נסיעה, ולוותר על חיפוש חניה, ולכן מעדיפים להוציא הסעות לאירוע במיניבוסים. ברגע שאנחנו שוכרים את שירותיה של חברת מיניבוסים ולא שוכרים אוטובוס אחד לכולם, נוכל לפצל את שעות ההסעה, במידה ומישהו מאלץ את הנהג לעצור אז לא כל האורחים מתעכבים ועוד. הסעות מיניבוסים משמשות לשלל סיבות, כולל הסעת עובדים אל מקום העבודה, הסעות תלמידים ממקום למקום ואף נסיעות משפחתיות שכמה משפחות מתאגדות יחד ומחליטות לוותר על נסיעות ברכבים אישיים לדוגמא לנופש, לאירוע, או סתם ליום כיף משפחתי. על פי כמות הנסיעה וטווחי הנסיעה תוכלו לדעת איזה גודל של מיניבוס להזמין ובכך תוכלו לקבל סיוע מהצוות המקצועי של קבוצת ש.א עניאל בע"מ המומחית במתן שירותי תחבורה ורכב.

  הסעות מיניבוס

  הסעות מיניבוסים במרכז

  הסעות מיניבוסים במרכז, מתאימות למגוון של שימושים, בין אם אתם מתכוונים לנסוע לעליה לתורה לירושלים, ליום כיף לעובדי החברה, הסעות למקום העבודה, וגם לנסיעה משותפת של כמות גדולה של אנשים לבילוי ועוד. למרבית האנשים חשוב מאוד להגיע בזמן למחוז חפצם. אחד היתרונות שיש להסעות מיניבוסים, הוא ההגעה בזמן ליעד.  נסיעה במיניבוס תחסוך לכם לעמוד בפקקים רבים, הנהג מכיר היטב את כל הדרכים וחשוב לזכור כי יש נתיבים מהירים המיועדים לרכבים מסוג זה, כך בעצם תוכלו להגיע בזמן לכל יעד ללא חשש. חשוב לזכור כי לנסיעה במיניבוס יתרון חשוב נוסף שהוא נסיעה בכל עת גם בשעות הבוקר המוקדמות והלילה המאוחרות, ובזמינות גבוהה, ולא כתחבורה ציבורית המוגבלת בזמני נסיעות הקבועים מראש. קבוצת ש.א עניאל בע"מ מנוסה במתן שירותי תחבורה ורכב.

  הסעות מיניבוסים במרכז למתקשים

  נסיעה במיניבוס היא לא דבר של מה בכך לאנשים בעלי מוגבלות. קבוצת הגיל השלישי זקוקה להסעות רבות מאחר וחלק נכבד מבני גיל זה אינם מסוגלים לנהוג מסיבות שונות, בין אם מדובר בבעיות בריאותיות, ובין אם מדובר בחשש מנהיגה, רבים מהם מעדיפים לנסוע בהסעה. נסיעה בתחבורה ציבורית מקשה על בני גיל זה מאוד מאחר ולעיתים אין מקום באוטובוסים או ברכבות, הנהגים לא מייחסים חשיבות אליהם ונוהגים בהם ככלל הנוסעים, דבר שקשה להם מאוד במיוחד אם אינם ישובים במקומם או מסתייעים במקל הליכה או הליכון. הסעות מיניבוסים במרכז, מסייעים במתן פתרונות לגיל זה. בצי המיניבוסים של קבוצת ש.א. עניאל, הרכבים מצוידים במיטב החידושים הטכנולוגיים המסייעים לגיל זה, והחברה מספקת שירותים לבתי גיל זהב ועוד. למידע נוסף בנוגע לחברת הסעות במרכז צרו קשר.

  שתפו את הפוסט הזה עם חברים

  רוצים לקבל הצעה משתלמת?

  מלאו את הפרטים ונחזור אליכם
   המליצו עלינו

   סיגלית - מרכז יום

   מנהלת מרכז יום

   אנחנו, נעזרים מזה שנתיים בקבוצת עניאל  לצורך הסעת הקשישים בבוקר ובצהרים, מביתם למרכז היום ובחזרה. ברצוני להביע את שביעות רצוני מאיכות השירות, מהאמינות, מהגמישות ומהיחס המקצועי והאנושי.

   גלית - ח' כח אדם

   מנהלת אזור

   קבוצת עניאל עומדת בכל הדרישות,נעינת לכל קריאה ובקשה,מספקת לנו שירותי הסעות מסודרים ועקביים לאורך זמן עם רכבים אמינים ונהגים ראויים, סדרנים יעילים שתמיד נותנים מענה מהיר, ומספקים לנו פתרונות להסעות מיוחדות ככל שנדרש.

   ליזט - בית חינוך

   מנהלנית בית חינוך

   אנו שמחים להמליץ על חברתכם במתן שירותי הסעות.

   חברת עניאל  מספקת לנו הסעות לתלמידי החינוך המיוחד בבית הספר מזה שנתיים, ומבצעת זאת על הצד הטוב ביותר, תוך מתן שירות אדיב דיוק בזמנים ומענה מהיר לכל בעיה.

   גלב - החברה לצהרונים

   בעלים

   שלום רב, ברצוני להודות לקבוצת  עניאל על השירות הנהדר שהם מספקים לנו, לעונג לנו לתת המלצה חמה ביותר לקבוצת עניאל, לאחר מספר שנים של עבודה משותפת על שירות מהיר, איכותי, מקצועי, סבלני, אדיב ומסור!

   מידע נוסף בנושא

   החשיבות של שירותי מיניבוסים הסעות

   אנשים פרטיים וחברות, מעדיפים להשתמש בשירותי מיניבוסים הסעות מסיבות רבות. ברגע שעסק או חברה מקנים לעובדים הסעות לעבודה וחזרה ממנה, הם חוסכים את תשלום דמי הנסיעות לעובד, יש כאלה החוסכים תשלום של הוצאות רכב לעובד, דבר שבסופו של יום מקל על הוצאות החברה או העסק. גם אנשים פרטיים המעדיפים להתנהל למשל לשדה תעופה עם שלל מזוודות חוסכים כסף רב על שירותי מוניות לפי מונה, וחוסכים כסף על תשלום חניה ודלק במידה נוסעים ברכבם הפרטי, ובכך בעצם דואגים גם לנוחות וגם לכיסם. באם כמות הנוסעים שלכם היא מעל עשרה, מומלץ לכם לבדוק את האפשרות לשכור שירותי מיניבוסים הסעות. חשוב לזכור שנסיעה ארוכה לא פעם מעייפת ולכן במיוחד אם הנכם נוסעים לאירוע, מוטב כי מישהו אחר ינהג עבורכם גם בשל שיקולי בטיחות וגם בשל כך שתוכלו להתרווח ולנוח ולא להגיע עייפים.

   מיניבוס להשכרה

   לחברת הסעות ותיקה ומנוסה, יש ניסיון רב במתן שירות למגזרים רבים ובעלי צרכים שונים. בין אם מדובר בהסעות תלמידים למוסדות חינוך ובין אם מדובר בהסעת הגיל השלישי לבתי גיל הזהב, או שאולי הסעת אורחים לאירוע, חברה כזו תדע להתאים את הרכבים לצרכי הנוסעים וכן את הנהגים הכי מנוסים העובדים בחברה. לשירות הטוב בתחום, פנו אל קבוצת ש.א עניאל בע"מ המתמחה במתן שירותי תחבורה ורכב תוך הנגשת פתרונות טכנולוגיים ללקוח.

   כמה מקומות יש במיניבוס

   חשוב מאוד לשכור את שירותיה של חברת הסעות מהימנה עם ניסיון רב כאשר היא לוקחת אחריות מלאה על צי כלי הרכב שברשותה ועל נהגיה המקצועיים הנותנים שירות ללקוחות. פנו עוד היום לקבלת ייעוץ לגבי הסעות מקבוצת ש.א עניאל בע"מ המומחית במתן שירותי תחבורה ורכב ודוגלת בהנגשת פתרונות טכנולוגיים ללקוחותיה, ומתמקדת במתן שירותים למגזרים הציבוריים והעסקיים בכלל אזורי הארץ.

   מיניבוס 20 מקומות

   הסעות מיניבוס עם חסרה מנוסה, יקנה לכם שקט נפשי בידיעה כי הנהג יגיע בזמן, ינהג לפי חוקי הדרך ובכך תסירו כל דאגה מלבכם. חברת הסעות מנוסה תדע להתאים את שירותי ההסעות לפי קהל היעד, וצורך הנסיעה. פנו אל קבוצת ש.א עניאל בע"מ המומחית במתן שירותי תחבורה ורכב ודוגלת בהנגשת פתרונות טכנולוגיים ללקוחותיה, ומתמקדת במתן שירותים למגזרים הציבוריים והעסקיים בכלל אזורי הארץ.

   הקמת אתר אינטרנט הקמת אתר אינטרנט