רוצים לקבל הצעה משתלמת?

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם

  למה חברת הסעות ?

  במציאות המורכבת הקיימת כיום בכבישי ישראל , אנו מוצאים את עצמנו מבלים זמן רב משציפינו בנסיעה אל היעד. ארגונים רבים ואף אנשים פרטיים מחפשים אחר פתרון זמין לבעיית ההמתנה הארוכה בכבישים ומשך זמני הנסיעות שהתארכו לא במעט. רבים מוצאים פתרון זה בדמות הזמנת הסעה באמצעות חברת הסעות, מה שמאפשר פתרון יעיל לבעיה מורכבת.

  בחירת חברת הסעות

  בחירת חברת הסעות הינה החלטה חשובה מאוד שיש לארגון או אדם פרטי לקחת. ההבנה כי כאשר אנו ארגון הבוחר להשתמש בשירותי הסעות לטובת הסעת העובדים שלנו למקום העבודה באמצעות שימוש בחברת הסעות  או לקוח פרטי המעוניין לשכור שירות זה לטובת מאורע שהחלטנו לקיים, יש לתת משקל כבד לאיזו חברת הסעות עלינו לבחור.

  יש להתייחס לכמה פרמטרים עיקריים:

  1. האם חברת ההסעות הינה חברה מורשת מטעם משרד התחבורה?
   כיום בשוק ההסעות פועלות חברות רבות אשר אינן מורשות בהסעת נוסעים ואינן מחזיקות ברישיון הפעלה מטעם משרד התחבורה, מה שאינו מקנה ביטחון מלא ופיקוח מטעם גוף מוסמך במשרדי הממשלה.
  2. האם חברת ההסעות הינה בעלת תקני איכות ?
   תקן איכות הינו תקן המתקבל ממכוני התקנים השונים , ומטרתו לבחון את איכות השירות והבטיחות בחברות ההסעה השונות, חברתנו כמובן מחזיקה בתווי תקן שונים הניתנו לאחר מבדקים של מכון התקנים ומקנים לה תו איכות בעמידה בתקני הבטיחות והאיכות הנדרשים.
  3. האם חברת ההסעות בעלת ניסיון עבר דומה בשירות המבוקש?
   חובה לבדוק האם חברת ההסעות התקשרה בעבר עם לקוחות דומים מאותו תחום שירות שאנו מבקשים, לא דומה הסעה קבועה של ארגון המסיע מדי יום כ100 עובדים בכל יום מהבית אל מקום העבודה וחזרה , לנסיעה פרטית לחתונה, על כן יש לוודא כי חברת ההסעות הינה בעלת ניסיון קודם.
  4. קצין בטיחות
   יש לוודא כי חברת ההסעות מעסיקה באופן ישיר קצין בטיחות אשר אחראי על אכיפת נהלי הבטיחות בחברה , לוודא את תקינות הרכבים ואת אישורי הנהגים, עמידה על תוקם ועל תקינותם בשוטף.
  5. מענה זמין
   מענה זמין הינו נתון משמעותי בקבלת ההחלטה שלנו, באם התעוררה בעיה או ברצוננו לעדכן על שינוי צפוי, אנו צריכים להיות בטוחים כי יינתן לנו מענה זמין גם בשעות המאוחרות של היום /  לילה וזהו פרמטר משמעותי בתהליך קבלת ההחלטות שלנו.

  לסיכום

  לסיכומו של דבר יש להבין שבחירת שירותי הסעות הינה תהליך חשוב ויש לרדת לעומקם של פרטים, חברתנו מחזיקה בכל המצוין למעלה ואף יותר, ברשותנו צי רכבים רחב וניסיון רב הן בהסעות עובדים של ארגונים גדולים והן בהסעות לאירועים שונים ומגוונים.

  נשמח להסיע אתכם!

  שתפו את הפוסט הזה עם חברים

  רוצים לקבל הצעה משתלמת?

  מלאו את הפרטים ונחזור אליכם
   המליצו עלינו

   סיגלית - מרכז יום

   מנהלת מרכז יום

   אנחנו, נעזרים מזה שנתיים בקבוצת עניאל  לצורך הסעת הקשישים בבוקר ובצהרים, מביתם למרכז היום ובחזרה. ברצוני להביע את שביעות רצוני מאיכות השירות, מהאמינות, מהגמישות ומהיחס המקצועי והאנושי.

   גלית - ח' כח אדם

   מנהלת אזור

   קבוצת עניאל עומדת בכל הדרישות,נעינת לכל קריאה ובקשה,מספקת לנו שירותי הסעות מסודרים ועקביים לאורך זמן עם רכבים אמינים ונהגים ראויים, סדרנים יעילים שתמיד נותנים מענה מהיר, ומספקים לנו פתרונות להסעות מיוחדות ככל שנדרש.

   ליזט - בית חינוך

   מנהלנית בית חינוך

   אנו שמחים להמליץ על חברתכם במתן שירותי הסעות.

   חברת עניאל  מספקת לנו הסעות לתלמידי החינוך המיוחד בבית הספר מזה שנתיים, ומבצעת זאת על הצד הטוב ביותר, תוך מתן שירות אדיב דיוק בזמנים ומענה מהיר לכל בעיה.

   גלב - החברה לצהרונים

   בעלים

   שלום רב, ברצוני להודות לקבוצת  עניאל על השירות הנהדר שהם מספקים לנו, לעונג לנו לתת המלצה חמה ביותר לקבוצת עניאל, לאחר מספר שנים של עבודה משותפת על שירות מהיר, איכותי, מקצועי, סבלני, אדיב ומסור!

   הקמת אתר אינטרנט הקמת אתר אינטרנט