רוצים לקבל הצעה משתלמת?

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם

  מחפשים מערך הסעות לעסק שלכם?

  בשוק העבודה של ימינו מה שקובע את איכות העבודה של החברה, וכן את תוצאותיה העסקיים היא בראש ובראשונה כוח העבודה האנושי שבחברה. במציאות העסקית בה אנו חיים ישנה תחרות גבוהה בנושא גיוס כוח אדם איכותי, כזה שיזניק את תוצאות החברה בשוק בה היא פועלת וכזה שייתן לה יתרון משמעותי על פני שאר המתחרים הפועלים בתחומה.
  שילוב של מערך הסעות עובדים בחברה מציב את החברה ביתרון משמעותי ביחס למתחרים שלה אשר אינם משתמשים בשירות זה ולמעשה מנגישים לעובד את היכולת להגיע לעבודה בקלות ובכך משפרים רבות את תנאיו.

  היתרונות בשילוב מערך הסעות בחברה

  שילוב מערך הסעות בחברה, למעשה מציף לנו מספר יתרונות מרכזיים אשר אנו כבעלי חברות צריכים לקחת בחשבון כאשר אנו באים לשלב מערך מסוג זה. היכולת לגייס עובדים איכותיים כחלק מה  D.N.A של החברה זהו היתרון המרכזי בשיקול האם להקים מערך הסעות לעובדים, חלק אינטגרלי ממלאכת הגיוס תלויה בתנאים המשופרים להם זכאים העובדים, מלבד השכר שהוא ללא ספק גורם משמעותי בתהליך קבלת ההחלטות של העובד האם לבחור בחברה זו או אחרת, יש מרכיב חשוב לא פחות והוא נושא התנאים של העובד בחברה.

  1. הנגשת מקום העבודה לעובדים
   1. בימים שלאחר מגפת הקורונה חברות רבות הבינו כי יש לגלות גמישות מרבית עם העובדים הן בשעות העבודה והן במיקום ביצוע העבודה מה שהוביל לכך שחברות רבות משלבות ימי עבודה המתבצעים מהבית כחלק משבוע העבודה. המעבר של עובד משגרת עבודה מהבית חזרה לשגרת העבודה המתבצעת מהמשרדים הינה תהליך לא פשוט במציאות של ימינו ולכן עלינו כחברה לאפשר נגישות מרבית לעובדים ביכולת ההגעה לעבודה על ידי שילוב מערך הסעות איכותי.
  2. העלאת תפוקת העובדים
   1. נסיעה היום בכבישי ישראל היא ללא ספק חוויה שלילית, במציאות של פקקים ובזמני הגעה ליעד שהולכים ומתארכים, מלאכת הנסיעה לעבודה נהפכת קשה יותר מיום ליום, הגעת העובדים למשרד נהפכת קשה יותר משהייתה בעבר וכך גם מוטיבציית העובדים לעבוד יורד בקשר ישיר, שילוב של מערך הסעות עובדים יכול לשפר זאת פלאים שכן היכולת של רכבי הסעה לנוע בנתיבי תחבורה ציבוריים מקצרת את זמני ההגעה ליעד, וכן העובדים יכולים להנות בזמן זה מרכבים ממוזגים נוחים ואווירה מגבשת עם שאר עובדי החברה.
  3. הוזלת עלויות אחזקת רכבים בחברה
   1. המושג רכב חברה הפך להיות תנאי מחייב במרכיב העסקת העובדים בימינו. חברות רבות מחזיקות צי רכבים בליסינג אשר אותו הן מעמידות לטובת העובדים, מה שמוסיף עלויות לא מבוטלות לחברה, הן בתשלומי ההשכרה והן בהוצאות הדלק שהינו מרכיב עלות מרכזי. כאשר מקימים מערך הסעות לעובדים ניתן לצמצם את כמות כלי הרכב המוחזקים בליסינג ובכך להוזיל את העלויות הקבועות ביחס לכמות העובדים, מה שללא ספק יאפשר התייעלות כלכלית לחברה.
  4. איכות הסביבה
   1. תעשיות רבות היום בכלל וחברות רבות בפרט חושבות ירוק, ללא ספק זהו תהליך חיובי שיש לחזק אותו, כל גורם במשוואה אשר יכול לתרום לשמירה על איכות הסביבה וקיטון בזיהום האוויר צריך לבצע זאת, כיום רכבי ההסעות ממונעים במנועי סולר אשר מזהמים את הסביבה פחות מאשר רכבים הממונעים בבנזין, מעבר להסעת עובדים באמצעות שילוב מערך הסעות בחברה, יסייע בהקטנת כמות הרכבים אשר נעה בכביש בכל זמן נתון ואף יסייע בשמירה על איכות הסביבה.

  לסיכומו של דבר יש להבין ששילוב של מערך הסעות עובדים בחברה הינו אמצעי אשר יכול לשפר פלאים הן את תהליך גיוס העובדים בחברה, תרומת תפוקת העבודה של עובדי החברה , מייעל את הוצאותיה הכספיות של החברה וכן מסייע בשמירה על איכות הסביבה.
  חברת קבוצת עניאל מספקת שירותי הסעות עובדים לחברות המובילות במשק בהן רשתות מובילות, מוסדות ציבוריים, רשויות ועוד. חברת קבוצת עניאל מספקת כלים לניהול מערך הסעות העובדים בצורה המיטבית, תוך מתן שירות אדיב, רכבים חדשים, בטיחות והגעה בזמנים.

  נשמח להסיע אתכם!

  שתפו את הפוסט הזה עם חברים

  רוצים לקבל הצעה משתלמת?

  מלאו את הפרטים ונחזור אליכם
   המליצו עלינו

   סיגלית - מרכז יום

   מנהלת מרכז יום

   אנחנו, נעזרים מזה שנתיים בקבוצת עניאל  לצורך הסעת הקשישים בבוקר ובצהרים, מביתם למרכז היום ובחזרה. ברצוני להביע את שביעות רצוני מאיכות השירות, מהאמינות, מהגמישות ומהיחס המקצועי והאנושי.

   גלית - ח' כח אדם

   מנהלת אזור

   קבוצת עניאל עומדת בכל הדרישות,נעינת לכל קריאה ובקשה,מספקת לנו שירותי הסעות מסודרים ועקביים לאורך זמן עם רכבים אמינים ונהגים ראויים, סדרנים יעילים שתמיד נותנים מענה מהיר, ומספקים לנו פתרונות להסעות מיוחדות ככל שנדרש.

   ליזט - בית חינוך

   מנהלנית בית חינוך

   אנו שמחים להמליץ על חברתכם במתן שירותי הסעות.

   חברת עניאל  מספקת לנו הסעות לתלמידי החינוך המיוחד בבית הספר מזה שנתיים, ומבצעת זאת על הצד הטוב ביותר, תוך מתן שירות אדיב דיוק בזמנים ומענה מהיר לכל בעיה.

   גלב - החברה לצהרונים

   בעלים

   שלום רב, ברצוני להודות לקבוצת  עניאל על השירות הנהדר שהם מספקים לנו, לעונג לנו לתת המלצה חמה ביותר לקבוצת עניאל, לאחר מספר שנים של עבודה משותפת על שירות מהיר, איכותי, מקצועי, סבלני, אדיב ומסור!

   הקמת אתר אינטרנט הקמת אתר אינטרנט