רוצים לקבל הצעה משתלמת?

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם

  הסעות למפעלים

  בין לקוחות החברה מפעלים רבים המשתמשים בשירותי החברה לצורך שינוע העובדים מהבית אל המפעל, ומהמפעל אל הבית, תוך מתן דגש על חשיבות הזמנים.

  הסעות למפעלים במרכז

  יש דברים, ואין זה עקרוני באם מדובר אודות מפעל, בית עסק, היי טק, ארגון או לחלופין חברה, שמשותפים לכולם. בעצם, אם נאמר את האמת לכל הנ"ל יש הרבה דברים משותפים. חלקם חשובים יותר, ולעומתם חלקם חשובים פחות. כמובן, ברמה הכי כללית לכולם חשובה חדוות היצירה, העשייה, קבלת סיפוק מרבי בעבודה, צוות עובדים פרודוקטיבי ומגובש, ובעצם מה לא? אבל הדבר החשוב מכל בא לידי ביטוי ברצון של להרוויח כמה שיותר כסף. ובתור בעלים, באופן הכי בסיסי וטבעי מה שעומד אל מול עינכם הוא רווח על ידי עבודה אפקטיבית, שמניעה לספק תפוקה רבה של העובדים. האפקטיביות נוצרת בהתאם לסדר עדיפויות. כאשר הכול מתחיל ונגמר בעובדים. והדבר מתבטא בכך שהם יגיעו מוכנים לעבוד, ולא לעבודה, ובפרט בזמן. כל זה יקרה רק על ידי שירותי חברת הסעות למפעלים, כדוגמת חברת קבוצת ש.א. עניאל בע"מ, כאשר המנעד הרב של הלקוחות שלה כולל המון מפעלים, שעושים שימוש בשירותיה של החברה לשם שינוע של עובדים מדירתם למפעל, ובחזרה.

  החשיבות של סדר וארגון במפעלים מחייבת שירותי הסעות למפעלים

  קיימים דברים בחיים שבנויים כמו קוביות. החלטה אחת שגויה, גורמת למגדל הקוביות פשוט להתמוטט. אין זה כה פשוט להבין איך להחליט נכון במצבים כאלו ואחרים. אך יש החלטות שנראה על פניו כי עם קצת עזרה הכול ייראה אחרת לגמרי. ואנו בהחלט מדברים על חברת הסעות במרכז למפעלים. כדי שהכול בפעל ינוהל על מי מנוחות, עליו להתכתב היטב עם משמרות ועם שעות עבודה מסודרות, למשל. יש משמעות ניכרת לכך כי כל עובדי המפעל יגיעו בשעה הנקובה למפעל. ומאידך, כשיש עובדים שמגיעים ברכבם הפרטי, הדבר מהווה פתח לבעיות, אשר יכולות להיפתר רק על ידי קבלת שירותי הסעות.

  חברת הסעות למפעלים

  לפעמים ניצבים בפני החלטות שלא משתמעות לשתי פנים. איך שלא מסתכלים על זה, ניכרת רק אופציה אחת להחלטה מושכלת, ובעיקר כאשר היא מניבה רווח. סקרניים? ובכן, למי שעדיין איננו יודע, מפעל שדואג להסעות של עובדיו יכול להגיש את החשבוניות מחברת ההסעות ולהזדכות עליה בתור הוצאה מוכרת. הוצאה זאת תעזור אף לסייע לעובדי המפעל, ובדלת האחורית תקל על הוצאות המסים. ולכן אנו שמחים להציג בפניכם את שירותיה הנאמנים של קבוצת ש.א. עניאל בע"מ. במידה ואינכם מכירים אותה עדיין, שזה די תמוה, תדעו כי השירותים שלה מועילים לעובדים ולמעסיקים. עובדי המפעל לרוב יחזיקו רכב לצורכי הגעה לעבודה ושיבה ממנה לביתם. וכמובן מדובר על הוצאה די רבה, מה שנוגס חלק משמעותי בשכר שלהם. ובאם מתאפשר להם להגיע בהסעה למקום, כי אז המכונית כבר לא מהווה פונקציה, ניתן למכור אותה, וליהנות מהכנסה גדולה וממשכורת "שמנה" יותר. אל תבזבזו עוד רגע, צרו קשר לטל' מס' – 03-558-8555.

  חברת הסעות לעבודה

  שנים רבות נהגתם לצאת מהבית מוקדם, לנסוע זמן רב לעבודה, לבזבז הון על דלק ועל הוצאות רכב.  חברת הסעות למפעלים מציעה חלופה נוחה יותר. ראשית  הכול מתואם עמכם מבעוד מועד, תוך כדי עמידה בלו"ז ללא סטייה לפה או לפה. בדקו בעצמכם דרך חברת קבוצת ש.א. עניאל בע"מ. נגמרו הימים שבהם הייתם משועבדים לפקקי התנועה ההזויים, איחרתם לעבודה, או עשיתם רונדלים במטרה למצוא סוף כל סוף חנייה. אתם בדרך לאיכות חיים חדשה.

  על פי מה מתמחרים את העלות של שירותי חברת הסעות למפעלים?

  נהוג לתמחר את העלות של שירותי חברת הסעות למפעלים על פי הנתונים כדלקמן:

  • תמחור העלות על פי המרחק – ככל שהמרחק של ההסעה רב יותר, באופן הזה העלות צפויה להאמיר. קיימים מפעלים אשר ממוקמים מחוץ לעיר, והם מחייבים הקצאה של הסעה ספציפית. מן ההיבט של המעסיק, במרחק רב תתבקש תוספת בעלות של בין כעשרה עד כעשרים אחוז.
  • תמחור העלות על פי כיוון אחד או שני כיוונים – לא כל המעסיקים רוצים לתאם שירותי הסעות לשני הכיוונים. קיימים המון מעסיקים, אשר מציעים את ההסעות רק בשעות הלילה או רק בשעות הבוקר.
  • תמחור על פי סוג הרכב – ניתן לבצע הסעות למפעלים עם מידיבוס, עם אוטובוס, או לחלופין עם מיניבוס. המכונית נבחרת בהתאם למספר העובדים שאמורים להגיע למפעל בהסעות. ככל שהמפעל מעסיק יותר עובדים וככל שהמכונית גדולה יותר, באופן הזה העלות עשויה להיות גבוהה יותר.

  שירותי הסעות למפעלים במרכז

  יש החלטות מכל מיני סוגים.  קיימות החלטות שאסור להקל ראש בתהליך שלהן. ועל כן מן הראוי לבקש מבעוד מועד ייעוץ מגורם מוסמך. החלטה כגון זאת יכולה להיות הסיבה לבחירת חברת הסעות למפעלים במרכז. על שום מה ולמה תבצעו את הבחירה הנכונה? ובכן, באמצעות הסעות אלו עובדי המפעלים  יכולים לאפשר לעובדיהם ליהנות מרמה גבוהה של בטיחות כאשר הם נוסעים לכיוון העבודה, כמו גם לחזרה לביתם. לעומת האופציה שכל אחד מעובדי המפעל ינהג ברכב משלו, הם נחשפים לנהגים וותיקים ומקצועיים, שמרוכזים ומחויבים לאופי עבודתם, ועל ידי כך תרומתם לעובדי המפעל ניכרת. אך אין זה אומר שעליכם לבחור כל חברת הסעות אקראית. יגענו ומצאנו עבורכם. הכירו את – חברת קבוצת ש.א. עניאל בע"מ. מדובר על חברת הסעות מהמובילה בתחומה, אשר מעסיקה קצין בטיחות. ואם אתם תוהים מה מיוחד בזה? נסביר, כי עליו לוודא שכל נהגי ההסעות כשירים לעבוד, והן שכל רכבי ההסעות כשירים מן ההיבט הטכני.

  שתפו את הפוסט הזה עם חברים

  רוצים לקבל הצעה משתלמת?

  מלאו את הפרטים ונחזור אליכם
   המליצו עלינו

   סיגלית - מרכז יום

   מנהלת מרכז יום

   אנחנו, נעזרים מזה שנתיים בקבוצת עניאל  לצורך הסעת הקשישים בבוקר ובצהרים, מביתם למרכז היום ובחזרה. ברצוני להביע את שביעות רצוני מאיכות השירות, מהאמינות, מהגמישות ומהיחס המקצועי והאנושי.

   גלית - ח' כח אדם

   מנהלת אזור

   קבוצת עניאל עומדת בכל הדרישות,נעינת לכל קריאה ובקשה,מספקת לנו שירותי הסעות מסודרים ועקביים לאורך זמן עם רכבים אמינים ונהגים ראויים, סדרנים יעילים שתמיד נותנים מענה מהיר, ומספקים לנו פתרונות להסעות מיוחדות ככל שנדרש.

   ליזט - בית חינוך

   מנהלנית בית חינוך

   אנו שמחים להמליץ על חברתכם במתן שירותי הסעות.

   חברת עניאל  מספקת לנו הסעות לתלמידי החינוך המיוחד בבית הספר מזה שנתיים, ומבצעת זאת על הצד הטוב ביותר, תוך מתן שירות אדיב דיוק בזמנים ומענה מהיר לכל בעיה.

   גלב - החברה לצהרונים

   בעלים

   שלום רב, ברצוני להודות לקבוצת  עניאל על השירות הנהדר שהם מספקים לנו, לעונג לנו לתת המלצה חמה ביותר לקבוצת עניאל, לאחר מספר שנים של עבודה משותפת על שירות מהיר, איכותי, מקצועי, סבלני, אדיב ומסור!

   מידע נוסף בנושא

   באמצעות חברת הסעות למפעלים במרכז העובדים מרוויחים

   ישנם דברים, אשר באופן טבעי מהווים ערך מוסף. כמו לדוגמה – חברת הסעות למפעלים במרכז. מעבר לעובדה הברורה מאליה, לאורה רכבי החברה חוסכים מן העובדים כאבי ראש מיותרים, ובפירוש המון זמן ואנרגיות שליליות, שעשויות להתעורר בשל הכעס מלהיות זמן רב בפקקים, חברות הסעות אלו אף מאפשרות לכם לרוות נחת ובעיקר ליהנות מרגעי חסד של מנוחה לבטלה, וכתוצאה מכך להגיע למפעל שלווים. לא עוד שעות ארוכות של נסיעות, ומדי כמה דקות עצירה נוכח הפקקים בכביש, עתה הם יכולים להתיישב בנוחות בכיסא נוח, לקרוא בעיתון או בספר טוב.

   מחיר הסעות למפעלים

   כולכם בוודאי מודעים לעובדה כי נהיגה ממושכת, בעיקר בשל פקקים, שנראה כי כל יום הם רק הולכים ומתגברים, מתסכלת במיוחד. קל וחומר כאשר אמורים להגיע לעבודה במלוא האון, ובנכונות פיזית, כמו גם נפשית. כל זה לא קורה לולא שירותי הסעות מסודרים. הן עוזרות לעובדים לשמר סביבה יותר ירוקה באמצעות העובדה כי לא צריך שכל עובד לחוד ינהג במכונית והיא תפלוט גזים רעילים. בדיוק בשביל כל זאת הוקמה חברת קבוצת ש.א. עניאל בע"מ, לכל מי שבמפעל ומאס להתלונן על היעדרות העובדים בשל אילוצי תנועה, ולמי שלא משתלם כלכלית לממן לעובדיו רכב, וכיוצא בזה. מחכים לכם בטל' – 03-558-8555.

   סדר עדיפויות זאת לא מלה קשה

   הבחירות שעושים במהלך החיים, מרבית בני האדם לפחות, לא תמיד קלות בהכרח. כל אחד נוטה לבחור בשל סיבותיו הוא, אבל לרוב המניע העיקרי מקורו בקבלת המלצות. כמו בכל תחום, לפני שתבחרו באופן סופי חברת הסעות, מומלץ לבקש המלצות על שתיים שלוש מהן, ולוודא כי השירות שלהן אכן מתאים למאוויים ולצרכים של המפעל שלכם. התקשרו אל קבוצת ש.א. עניאל בע"מ, ובחנו בעצמכם  03-558-8555.

   הקמת אתר אינטרנט הקמת אתר אינטרנט